Pozostałość po klanie [OKM]

Caer a'Muirehen... Warownia Starego Morza...

Ogłoszenie

Klan zostaje zamknięty, powody zachowam dla siebie. Nie wiem jeszcze co zrobię z forum, w każdym razie miło było Was (prawie wszystkich) poznać.

#1 2009-07-16 22:17:53

Vencuser

Moderator

12944024
Skąd: Garbów/Lublin
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 194
Punktów :   

Korytarz.

Co jest, do Diabła??? (O, przepraszam ) Czemu komnat jest raptem trzy? O ile pamiętam to jest nas tu kilkoro... Narazie tylko we trzech możemy się wozić po komnatach i jak dzieciaki na naszej klasie do profilów tak my tutaj sobie będziemy wrzucać różności??? Więcej komnat. No.


A tak, to obok na zdjęciu to ja jestem osobiście. Ale nie jestem satanistą.

Offline

 

#2 2009-07-17 01:03:50

Devilek

Szefostwo

322380
Skąd: WOT, Wawa ^^
Zarejestrowany: 2009-03-11
Posty: 313
Punktów :   

Re: Korytarz.

Ciiichutko Złotko Zauważ, że nie wszyscy się ostatnio pokazali na forum. A co do mnie, to sprawdź godzinę mojej odpowiedzi - może i mam największą wtedy wenę, ale oczy mi się kleją. I nie załamuj się, jeszcze komnat przybędzie


"Nie zgadzam się z tobą, ale zawsze bronić będę twojego prawa do posiadania własnego zdania."
Wolter

Offline

 

#3 2009-07-18 11:12:01

Biały Wilk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-11
Posty: 157
Punktów :   

Re: Korytarz.

Cichutko cichutko... CO JET DO CH*** **** *** *** *** **** jego mać! już chyba trzy czy cztery dni minęły a wy nic nie napisaliście! Chyba tylko ja , Jaskier i Ven...

Mógłbym odrazu nie dostawać bana?


Powodziena na szlaku wiedźminie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czikitamenager2008.pun.pl www.is2010.pun.pl www.1x2.pun.pl www.twmodlin.pun.pl www.alcoholbrigadeforum.pun.pl